Aluminyum Sac

Alüminyum Sac

Zamanımız son derece önemlidir. Zamanın son derece önem arz ettiği, hızın öncelikli kriter olarak belirlendiği bulunduğumuz vaktin hizmet sektöründe kaliteyi ucuza sunmak yanında aynı zamanda verilen hizmetin hızı da bir hayli önem arz etmektedir. Kusursuzluğu arayan bu günün bilinçli tüketicileri; dayanıklı, uzun ömürlü, ekonomik, estetik, kolay uygulanan ve geri dönüşüm oranı oldukça yüksek olan ürünler ve hizmetler tercih edilmektedir.

Yukarıda bahsini yapmış olduğumuz kriterlerin tamamına eksiksiz bir şekilde uyan ve özellikle inşaat sektöründe yapıların iç ve dış dekorasyonunda kullanılmakta olan Alüminyum Sac modelleri; ergonomik tasarımları, cazip fiyatları, kısa sürede uygulanabilir haldeki özellikleri ve her şeyden evvel de dekoratif görünümü ile pek çok avantajı üzerinde barındırmaktadır. Bir kere ile asla paslanmayan, yumuşak ve esnek dokusu sayesinde işçiliği ekonomik işlemesi kolay olan, estetiğin görünümün ön planda bulunduğu tüm alanlar için en ideal ve iddialı çözümleri sunan Alüminyum sac; havaalanı, okul, banka, petrol istasyonu gibi pek fazla alanın düzenlenmesi ve dekorasyonunda rahatlık ile kullanılmaktadır. Kusursuz tek seçeneği sunmaktadır. Boyut olarak farklılıklar gösterebilen ve esnek forma sahip olan değerlendirileceği alana ve hedefe göre farklı boyutlarda üretilen bu ürünler Alüminyum Sac Fiyatları sorusuna karşı sunduğu son derece cazip koşulları da tercih önceliğinde etki yapmaktadır.

Alüminyum Sacın kullanıcılara sunduğu imkanlardan ve avantajlardan bahsetmiş olduk. Alüminyum Sacın çeşitleri de mevcuttur. br>
• Düz Alüminyum Sac
• Çetalı Alüminyum Sac ( 5 Bar, kazayağı- gözyaşı- tek damla- baklavalı- diamond )
• Gofrajlı Alüminyum Sac
• Baklava desenli Alüminyum Sac
• Eloksallı Alüminyum Sac
• Uzatılmış, perfore delikli Alüminyum sac
• Parlak Yüzeyli Alüminyum Sac ( Gold, gümüş * aynalı )

Standart Alüminyum Sac ürünleri son kullanım alanına bağlılık göstererek düz- gofrajlı- çetalı veyahut baklavalı yüzey üretilmektedir. Levhalar arasına kağıt konulabilmektedir. İstek doğrultusunda yüzeyleri film yardımı ile kaplanabilmektedir. İsteğe bağlı olarak standartların dışında olan farklı alaşım ve boyutlarda levhalar üretilmektedir. Bu çeşitlilik sayesinde kullanım alanlarında ve kolaylıkla iş bitirme babında büyük gelişmeler gözlemlenebilmektedir.