Hakkımızda

Şafak Lazer

Hakkımızda

Şafak Lazer Kesim A.ş., başta imalat sanayi, inşaat olmak üzere makine, yapı sektörü, asansör, ısıtma ve soğutma, mobilya, ve beyaz eşya sanayilerinde ihtiyaç duyulan malzemelerin, istenilen kalitede, cins ve ebatta sanayicilerimizin ve inşaatçılarımızın kullanımına sunulması konularında faaliyet göstermektedir.

Sac Servis Merkez'inde, müşterilerin sac ve her türlü yapısal çelik ihtiyaçlarını, sipariş programına göre iç ve dış tedarikçilerden tedarik edilerek, kendi depolarında stoklanmaktadır. Daha sonra müşteri isteklerini doğrultusunda MAKAS KESME, CNC, BÜKÜM, LAZER, PLAZMA ve KAYNAK işlemlerini yapmak sureti ile verilen termin dahilinde teslim etmektedir.

Kalite ve sürekli gelişmeyi kendisine ilke edinen ve bu çalışmaları 2010 yılında kurulan ŞAFAK LAZER KESİM A.Ş.; ileri teknolojiye sahip geniş makine parkıyla dar toleranslarda, müşteri istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geniş ürün yelpazesi ve çeşidini her geçen gün arttırarak, konusunda tecrübeli personeli ile satış öncesi ve sonrası teknik soru ve sorunlara ivedilikle yanıt verebilmektedir.

Hizmet ağımız için de siz değerli firmaları da aramızda görmekten onur duyarız. Birlikte çalışabilmeyi ümit eder, çalışma hayatınız boyunca başarılar dileriz.

Şafak Lazer